Jak możemy pomóc?

DM LEX sp. z o. o. z siedzibą w Koninie świadczy usługi w sektorze prawnym, w segmencie uzyskiwania należności od podmiotów korporacyjnych (np. towarzystwa ubezpieczeniowe) oraz od Skarbu Państwa. Sprawdź, jak możemy Ci pomóc!

Odszkodowanie za wypadek komunikacyjny

Zapewnimy kompleksową obsługę w zakresie uzyskania odszkodowania z polisy OC pojazdu mechanicznego dla osób poszkodowanych i pokrzywdzonych.

Odszkodowanie za potknięcie na chodniku

Pomożemy w uzyskaniu odszkodowania za wypadek na chodniku spowodowany potknięciem i niewłaściwym stanem technicznym podłoża.

Odszkodowanie za wypadek w rolnictwie

Przeanalizujemy sprawę dotyczącą wypadku w rolnictwie i poprowadzimy podstępowanie w celu uzyskania odszkodowania dla poszkodowanego.

Odszkodowanie z polis NNW

Pomożemy w uzyskaniu odszkodowania z polisy NNW, które prawdopodobnie jest zaniżone. Skontaktuj się z nami, jeśli od wypadku nie minęły 3 lata.

Odszkodowanie za szkody majątkowe

Doświadczyłeś szkody majątkowej? Odszkodowania za szkody majątkowe często są zaniżone. Oszacujemy realną wartość szkód i pomożemy w uzyskania pieniędzy.

Ustalenie nieważności kredytu frankowego

Masz kredyt we frankach szwajcarskich? Pomożemy Ci w uzyskaniu odszkodowania za wadliwe umowy. Wspieramy w pełnym procesie prawnym. Zgłoś się do nas!

Odszkodowanie dot. sankcji kredytu darmowego

Masz prawo do odszkodowania, jeśli Twój “darmowy” kredyt został obciążony dodatkowymi kosztami, np. dodatkowym ubezpieczeniem. 

Odszkodowanie za represje w PRL (w latach 1944-1989)

Pomożemy w uzyskaniu odszkodowania i zadośćuczynienia za represje w czasach PRL łącznie z reprezentacją przed sądem o unieważnienie orzecznictwa skazującego.

Uzyskanie świadczenia pielęgnacyjnego

Kompleksowo zajmiemy się sprawą uzyskania świadczenia pielęgnacyjnego dla opiekuna dorosłej osoby niepełnosprawnej w wysokości 2458 zł/miesiąc.

Kontakt z nami

DM LEX Sp. z o.o.

Adres:
ul. Powstańców Styczniowych 3/43
62 – 510 Konin

Numer telefonu:
+48 537 900 009

E-mail:
biuro@dmlex.pl